Obijanie to podstawa !
Też tak macie że po przyjściu do domu od razu zakładacie pidżamę i kładziecie się pod koc?
Najlepiej z herbatą, ciastkiem lub czekoladą.... ja mam tak od kilku tygodni.
Postanowiłam cieszyć się tą chwilą zapomnienia o bożym świecie. Lampki na przeokropnej rurze od miejskiego już wiszą i cudownie oświecają mi cały salon.
W tym roku postanowiłam nie dekorować mieszkania aż na zbyt, święta co roku i tak spędzamy u rodziców. Więc niech moje mieszkanie będzie w tym roku dla mnie odpoczynkiem od czerwieni, zieleni i bieli - czyli kolorów świąt grudniowych.
Prezent często bardzo trudno wybrać, ja postawiłam na klasykę. Puzel marzył o grach komputerowych, przyszła teściowa o perfumach a siostra puzla o książkach. Jest co kupować. JA nie wybieram się do sklepów, gdzie pewnie kupiłabym jeszcze więcej i jeszcze drożej. Alternatywą jest internet, zamówienia składamy do końca tygodnia, prezenty przyjdą w następnym i po kłopocie. Tylko zapakować i będą pod choinkę idealne.
Ja zażyczyłam sobie Cotton Balls szaro,biało,czarne. Ciekawie czy Gwiazor mnie posłucha ;) Mimo że nadają klimat świąt - będą wisieć u mnie cały rok na jak już wspomniałam wcześniej przeokropnej rurze od miejskiego.
Czas jaki spędzam pod tymi wszystkimi kocami też nie jest czasem bezproduktywnym, szukanie prezentów zajmuje zwykle około tydzień. Ja robię to odpoczywając, nie wychodząc z domu, pijąc ulubiona herbatę.
Zazwyczaj nachodzą mnie wtedy myśli na prezenty w stylu leniwiec... koce z rękawami, kubki, termofory, tak by człowiek miał chwilę dla siebie, relaks... ale i tak zawsze wychodzi inaczej, karnety na siłownię, basen, jazdę konną... czyli sport i nic poza tym.
W tym roku chcę tylko cotton balls, ciekawie co będzie za rok. Ja już nie mogę się doczekać 24 grudnia !
To by było na tyle przedświątecznych inspiracji.
Tymczasem kładę się dalej pod koc, bo deszcze padają i plucha na ulicach.
Miłego dnia i pamiętaj że możesz czasami zapomnieć o bożym świecie i po prostu zaszyć się w zaciszu domowego ogniska. Koniecznie rozpal świeczki :)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz