wtorek, 26 maja 2015

Torebki i inne zmiany

Wstępnie chciałam podziękowac sieci sklepów H&M za fachową obsługę reklamacji.
 Kupiłam kilka miesięcy temu płaszczyk, niestety podczas użytkowania się on na maksa zmechacił. Poszłam więc dziś do sklepu i Panie odrazu dał mi zwrot na kartę podarunkową. Niesamowite w tym to że sklep nie musiał mi zwracać tych pieniędzy. A jednak ! Obkupiłam się więc w bluzki, lakiery, koszulki etc.


Wygrałam również ostatnio konkurs z Mango. Jeśli brałaś w nim udział pewnie wiesz że nagrodą był bon podarunkowy do sklepu internetowego na 100 zł. Oczywiście kupiłam sobie dawno wypatrzoną torbę.



Nie mam jeszcze w swoim stosie torebek żadnej czarnej więc postanowiłam mieć właśnie tą !
Dziś złożyłam zamówienie, będę czekać z niecierpliwością.
Z humorów które ostatnio dość często przechodzą mi przez moje dni, mam dzisiejszy.
Jadę z puzlem autem do jego mamy, Pendrive wsadzony do radia ostatnio nam szwankuje, natomiast nie robimy nic by poprawić jego działanie. Zamiast metalowej muzyki leci zatem radio. Puzel wyrzuca mp3 na tylne siedzenie wkurzony. Ja włączam radio po czym stwierdza nagle : radio śmierdzi prąciem.

Nie wiem co ma prącie do radia i odwrotnie ale dolnośląskie żarty zaczynają mnie przerażać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz