Konkursu czas
Zaczynając pisać bloga nigdy nie pomyślałam o tym by ktokolwiek i kiedykolwiek chciałby zacząć ze mną współpracę.Dzięki wygranym konkursom oraz tym że przedstawiłam swojego bloga kilku firmom uzyskałam nielada przyzwoite poparcie i tak oto przyszło dwie paczuszki .
Niesamowicie długo utrzymuje się na ciele, kurtkach i innych rzeczach.
Z racji tego że naprawdę ciężko mi wybrać perfumy. Te które otrzymałam w ciemno dopasowały się idealnie.
Druga była później, wygrany konkurs z Le petit.
Balsamy z ich firmy są tak nieziemsko pachnące. Czasami zastanawiam się czy dziewczyny, które robią te kosmetyki mieszkały w prowansji że znają tak świetnie zapachy prawdziwej lawendy, kwiatu pomarańczy czy maku :)
Mam dla Was konkurs :
Do wygrania balsam Le petit
Wystarczy że :
- będziesz obserwować mojego bloga
- skomentujesz wpis konkursowy
- polubisz : Pomysły na mieszkanie i nie tylko na facebook.pl
Konkurs trwa do 3 maja. Zapraszam!


biorę udział z przyjemnością
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło i życzę dobrej nocy
Hej, werdykt wydaje się jasny, ale czekam na potwierdzenie :)
OdpowiedzUsuń5 miesiecy później....
OdpowiedzUsuńProszę o wiadomość, oczywiście Pani ode mnie otrzymuje balsam :)