niedziela, 26 kwietnia 2015

Konkursu czas

Zaczynając pisać bloga nigdy nie pomyślałam o tym by ktokolwiek i kiedykolwiek chciałby zacząć ze mną współpracę.
Dzięki wygranym konkursom oraz tym że przedstawiłam swojego bloga kilku firmom uzyskałam nielada przyzwoite poparcie i tak oto przyszło dwie paczuszki .



Yodeyma przyszła pierwsza. Wybrałam Adrianę ponieważ zastanawiało mnie co to jest Szyprowo- owocowa nuta. I powiem Wam że zakochałam się z wzajemnością.

Niesamowicie długo utrzymuje się na ciele, kurtkach i innych rzeczach.
Z racji tego że naprawdę ciężko mi wybrać perfumy. Te które otrzymałam w ciemno  dopasowały się idealnie.

Druga była później, wygrany konkurs z Le petit.
Balsamy z ich firmy są tak nieziemsko pachnące. Czasami zastanawiam się czy dziewczyny, które robią te kosmetyki mieszkały w prowansji że znają tak świetnie zapachy prawdziwej lawendy, kwiatu pomarańczy czy maku :)

Mam dla Was konkurs :
Do wygrania balsam Le petit

Wystarczy że :
- będziesz obserwować mojego bloga
- skomentujesz wpis konkursowy
- polubisz : Pomysły na mieszkanie i nie tylko na facebook.pl

Konkurs trwa do 3 maja. Zapraszam!




3 komentarze:

  1. biorę udział z przyjemnością

    Pozdrawiam ciepło i życzę dobrej nocy

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, werdykt wydaje się jasny, ale czekam na potwierdzenie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. 5 miesiecy później....

    Proszę o wiadomość, oczywiście Pani ode mnie otrzymuje balsam :)

    OdpowiedzUsuń