sobota, 28 marca 2015

Szarość w sypialni, kolorem w śnie !

Stało się, mam szarą sypialnię. Zastanawiałam się naprawdę długo nad kolorami dominującymi w naszym m2.

Zdecydowałam że jako kobieta Polka z młotkiem i wiertarką, sama zrobię drobne remonty w naszym mieszkaniu.
Zaczęło się od malowania po czym drobnych zmian i przemeblowania wszystkiego co można. Ot tak na wiosnę.

 Własne mieszkanie to rewelacyjna sprawa, jednego dnia możesz mieć scianę w kolorze białym i poplamionym winem, a na drugi dzień kupić farbę i pomalować na kolor jaki tylko sobie chcesz.
Kupować, urządzać, sprzątać i gotować i to wszystko w Twoim własnym (lub częściowo banku) mieszkaniu. Zazdro dla Wszystkich Was którzy mają domy. Dom to dopiero pole do popisu. Patrząc po znajomych posiadających domy ludzie aż do śmierci ciągle "coś robią " w swoim domu.
Ja domu nie potrzebuję a tajemniczy ogród posiadam po babci (tzw. działka)
Chyba nawet wolę mieć działkę niżeli ogród.
Mogę mieć chwasty, nierówną trawę i krzywe drzewa.
Wszystko ma swój urok i tylko sąsiedzi działkowi którzy kompletnie mnie nie znają mogą cokolwiek mówić.



 Zdjęcia sypialni robić będę gdy tylko wymienię poszczególne meble. Ale przygotowałam dla Was pełen szarości pomysł na desing sypialni marzeń ! Moja wygląda iście podobnie do tych na zdjęciach, szarość, łóżko, stoliki nocne.










Czytasz, czy już planujesz zmianę koloru ? :-)

Tylko najpierw porozmawiaj ze swoim puzlem ! Mojemu musiałam zrobić oficjalne przygotowanie. Najpierw telefon informujący, później chusta na oczy i wprowadzenie do sypialni. Po czym widok jego miny powiedział że nie podoba mu się!

Szybko zmienił zdanie, po jednej nocy pełnej wyspania, wypoczęcia i lekkiego wstawiania o poranku stwierdził że naprawdę fajnie, że tak zrobiłam :)

Tyle wygrać :)






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz