poniedziałek, 23 lutego 2015

 

ROCK YA !



Na dzisiejszym blogu fajne nowe miejsce otwarte w moim mieście. 

Rock Burger ! 



Zastanawiającym jest że do końca nie mogę się odnaleźć w tym co ostatnimi czasy się dzieje. Chciałabym pisać bloga i o mieszkaniu, oraz o sobie. Natomiast jeśli chodzi o wnętrza pochłania mnie funpage facebookowy. 


Więc nie mam co o sobie pisać. Może zacznę pisać o tym jak ciężko jest wybrać odpowiednie wnętrza do odpowiedniego dnia. Myślicie pewnie fajnie jest wkleić zdjęcia z googla i mieć gdzieś ? 
Niestety, nie pozwolenia od stron internetowych zajmują wiele więcej czasu. Chciałabym po prostu móc robić zdjęcia swojemu mieszkaniu. Ale jeszcze nie jest na to gotowe, by ukazać swą okazałość. 
 




 No i teraz pytanie kto by nie chciał tak gustownego żyrandola w swoim domu...

 Właściciel lokalu podszedł do nas, opowiadał nam o tym jak gotuje. Czym kierował się otwierając ten lokal. Mnie po prostu zachwycił !
 Właściciel to nie tylko kucharz ale i artysta w swym rodzaju




  miłego wieczoru życzę! 


 
Lidka.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz