ROCK YA !
Na dzisiejszym blogu fajne nowe miejsce otwarte w moim mieście.
Rock Burger !
Zastanawiającym jest że do końca nie mogę się odnaleźć w tym co ostatnimi czasy się dzieje. Chciałabym pisać bloga i o mieszkaniu, oraz o sobie. Natomiast jeśli chodzi o wnętrza pochłania mnie funpage facebookowy.
Więc nie mam co o sobie pisać. Może zacznę pisać o tym jak ciężko jest wybrać odpowiednie wnętrza do odpowiedniego dnia. Myślicie pewnie fajnie jest wkleić zdjęcia z googla i mieć gdzieś ?
Niestety, nie pozwolenia od stron internetowych zajmują wiele więcej czasu. Chciałabym po prostu móc robić zdjęcia swojemu mieszkaniu. Ale jeszcze nie jest na to gotowe, by ukazać swą okazałość.
No i teraz pytanie kto by nie chciał tak gustownego żyrandola w swoim domu...
Właściciel lokalu podszedł do nas, opowiadał nam o tym jak gotuje. Czym kierował się otwierając ten lokal. Mnie po prostu zachwycił !
Właściciel to nie tylko kucharz ale i artysta w swym rodzaju
miłego wieczoru życzę!






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz