poniedziałek, 15 grudnia 2014

Zima (nie)zła

Zimno, szaro i ponuro ?

Nie wierzę Wam w złą zimę. Zima potrafi być piękna. Wiecie dlaczego ?


Odpowiem szybko prosto i sensownie : bo zima uwielbia Wasze kolory. Jest biało czarna- i każdy kolor wygląda w niej rewelacyjnie.



                                         ...a oto ta kurtka...

Całkiem niedawno płaszczyk który wygrałam, niesamowicie wygląda tylko gdy zrobię zdjęcie na białym tle.
Nie pasuje do niego żadne inne tło.
Polubcie zimę, a zima polubi i Was .

Tak poza tym, to Wesołych Świąt moi Kochani !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz