Nie wierzę Wam w złą zimę. Zima potrafi być piękna. Wiecie dlaczego ?
Odpowiem szybko prosto i sensownie : bo zima uwielbia Wasze kolory. Jest biało czarna- i każdy kolor wygląda w niej rewelacyjnie.
...a oto ta kurtka...
Całkiem niedawno płaszczyk który wygrałam, niesamowicie wygląda tylko gdy zrobię zdjęcie na białym tle.Nie pasuje do niego żadne inne tło.
Polubcie zimę, a zima polubi i Was .
Tak poza tym, to Wesołych Świąt moi Kochani !

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz