piątek, 31 października 2014

 

Zapewne zastanawiacie się po co kolejny blog ?



Chciałabym pokazać Wam jak Tanio i Modnie można ubrać się w sieciówkach. 

Zamieszczać będe tu również nowinki mieszkaniowe,wegetariańskie przepisy, hity mody oraz to co czasami uda mi się odnaleźć w second handzie. 

Chciałabym abyście i Wy moje Kochane podsyłały mi pomysły na kreacje zarówno na co dzień, do szkoły, pracy, na randkę czy wyjście z koleżankami.

Witam Was bardzo serdecznie i zapraszam do odwiedzania mojego Bloga ! 


pozdrawiam - Lidka !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz