Zapewne zastanawiacie się po co kolejny blog ?
Chciałabym pokazać Wam jak Tanio i Modnie można ubrać się w sieciówkach.
Zamieszczać będe tu również nowinki mieszkaniowe,wegetariańskie przepisy, hity mody oraz to co czasami uda mi się odnaleźć w second handzie.
Chciałabym abyście i Wy moje Kochane podsyłały mi pomysły na kreacje zarówno na co dzień, do szkoły, pracy, na randkę czy wyjście z koleżankami.
Witam Was bardzo serdecznie i zapraszam do odwiedzania mojego Bloga !
pozdrawiam - Lidka !

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz